Usprawnij swoje procesy księgowe

Skuteczne szkolenie z PIT-2 dla personelu Twojego klienta

Zapewnij osobom zatrudnianym przez Twoich klientów umiejętności
i wiedzę potrzebną do wypełnienia PIT-2, oszczędzając cenny czas
i zasoby Twojej firmy.

Główne korzyści mojego szkolenia dla Twojego biura

Odpowiedzialność

Twój klient zatrudnia personel? Nie musisz tracić czasu na tłumaczenie druku PIT-2, każdej osobie indywidualnie. Nie ponosisz ryzyka, że osoba zatrudniania, źle coś zrozumie, albo czegoś nie dopowiesz, co ma istotny wpływ na korzystanie  z rozwiązań podatkowych.

Dokładność działania

Dbasz o to, aby dokumenty były wypełnione prawidłowo za pierwszym razem. Osoba zatudniana ogląda zarówno teorię o przysługujących rozwiązaniach, jak i film instuktażowy jak wypełnić druk (włącznie z umieszczeniem podpisu).

Zwiększ produktywność

Dzięki mniejszej ilości czasu poświęconego na ciągłe tłumaczenie i poprawki, Twoi pracownicy mogą się skupić na ważniejszych zadaniach, na których zarabiasz.

Oszczędność

Twój klient może kupić jednorazowo wiele licencji i przekazać je personelowi bezpłatnie. Oferta wielolicencyjna jest indywidualnie wyceniana, ale zawsze jest zdecydowanie korzystniejsza niż pojedyncze pakiety. Klient może mieć koszt,
a pracownicy mogą skorzystać z rozwiązań podatkowych od pierwszej wypłaty.

Jakie korzyści są dla Ciebie

Otrzymujesz 10% wartości netto od każdego zakupu Twojego klienta.

Twój klient otrzymuje specjalny kod przypisany do Twojego biura, dzięki któremu ma 10% niższą cenę od obowiązującej aktualnie.

Zakaz konkurencji! Masz pewność, że nigdy nie podpiszę z Twoim klientem umowy na obsługę księgową i kadrowo-płacową. Wiem, że jest od Ciebie, bo ma przypisany indywidualny kod biura.

Zwiększ efektywność swojego biura już dziś!

Rozpocznijmy współpracę!
Ty zyskasz korzyści oszczędzając czas, zyskując pasywny dochód, zadowolenie klienta, że dbasz zarówno o jego firmę jak i osoby, które zatrudnia.
A ja będę mogła robić to co lubię najbardziej, czyli tłumaczyć podatki prostym językiem.

Napisz e-mail: ksiegowoscprzykawie@gmail.com
Zadzwoń tel: 570 401 001

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner